Agenda

769023c8-53e7-4a08-bd5b-2f1b01be9abd
22 januari
Training 'U én uw VMSD in positie', 22 januari en 5 februari (VOL!)
23 januari
Onderhandelingen Cao Hidha
25 januari
Bestuur LAD
30 januari
Onderhandelingen Cao Gezondheidscentra/AHG
31 januari
Onderhandelingen Cao Nederlandse Universiteiten

 Medewerkers

Bij de LAD werken ongeveer 30 medewerkers om de belangen van de leden te behartigen. Ons team bestaat uit onderhandelaars, juristen en ondersteunend personeel.
3d240b28-37e0-4ceb-995f-5362ead79b18
Directie en Staf
drs. Caroline (C.) van den Brekel
Directeur
drs. Theo (T.) Haasdijk
Beleidsadviseur
T
088 - 134 41 00
E
t.haasdijk@lad.nl
Hanneke (J.H.M.M.) Verheijde
Ambtelijk secretaris De Jonge Specialist
Hylke (H.) Warners
Beleidsadviseur
T
088 - 134 41 00
E
h.warners@lad.nl
Collectieve Belangen
drs. Robert (R.) Barendse
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
088 - 134 41 00
E
r.barendse@lad.nl
mr. Lilian (L.) de Groot
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
088 - 134 41 00
E
l.degroot@lad.nl
mr. José (J.H.M.) Klerks
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
088 - 134 41 00
E
j.klerks@lad.nl
Rob (R.) Koster
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
088 - 134 41 00
E
r.koster@lad.nl
mr. Joyce (J.C.M.) Kuijpers
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
088 - 134 41 00
E
j.kuijpers@lad.nl
mr. Maaike (M.S.) Langerak
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
088 - 134 41 00
E
m.langerak@lad.nl
Jan Willem (J.W.) Le Febre
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
088 - 134 41 00
E
j.lefebre@lad.nl
mr. Brigitte (B.) Sprokholt
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
088 - 134 41 00
E
b.sprokholt@lad.nl
Chris (C.W.) van der Vliet
Hoofd collectieve belangenbehartiging
T
088 - 134 41 00
E
c.vandervliet@lad.nl
Public Relations
Marjolein (M.) Dekker
Senior Communicatieadviseur
T
088 - 134 41 00
E
m.dekker@lad.nl
Corrie (C.) Kooijman
Communicatieadviseur
T
088 - 134 41 00
E
c.kooijman@lad.nl
Secretariaat
Samantha (S.T.) van Dijkhuizen
Administrateur
T
088 - 134 41 00
E
s.vandijkhuizen@lad.nl
Vera (V.L.) de Joode
Secretaresse FBZ
T
088 - 134 41 00
E
v.dejoode@lad.nl
Nelleke (P.J.) Starink
Directie- en bestuurssecretaresse
T
088 - 134 41 00
E
n.dewit@lad.nl
Yvonne (Y.) Stufano
Secretaresse FBZ
T
088 - 134 41 00
E
y.stufano@lad.nl
KDC
drs. Maartje (M.) van Asch
Infodeskmedewerker
T
088 - 134 41 12
E
m.vanasch@lad.nl
mr. Alexander (A.F.) Crijns
Jurist
T
088 - 134 41 12
E
a.crijns@lad.nl
mr. Karlijn (C.E.) Derksen
Jurist
T
088 - 134 41 12
E
k.derksen@lad.nl
mr. Anne Marie (A.M.L.) Hopmans
Jurist
T
088 - 134 41 12
E
a.hopmans@lad.nl
Harmen (H.) Huijgen
Infodeskmedewerker
T
088 - 134 41 12
E
h.huijgen@lad.nl
mr. Daphne (D.B.D.L.D.) Huskens
Jurist
T
088 - 134 41 12
E
d.huskens@lad.nl
mr. Dino (D.) Jongsma
Jurist
T
088 - 134 41 12
E
d.jongsma@lad.nl
mr. Ingrid (I.M.) van Kinschot-Kleinschmidt
Jurist
T
088 - 134 41 12
E
i.vankinschot@lad.nl
Hanneke (J.G.V.) de Kruijff
Juridisch medewerker
T
088 - 134 41 12
E
h.dekruijff@lad.nl
Marian (H.G.) Leijnse
Infodeskmedewerker
T
030 - 670 27 02
E
m.leijnse@lad.nl
Larisa (L.C.P.) Looman
Infodeskmedewerker
T
088 - 134 41 12
E
l.looman@lad.nl
mr. Annemarie (A.) Ludwig
Jurist
T
088 - 134 41 12
E
a.ludwig@lad.nl
mr. Fatima (F.) Madani
Jurist
T
088 - 134 41 12
E
f.madani@lad.nl
mr. Ben (B.L.G.) Moolhuijsen
Jurist
T
088 - 134 41 12
E
b.moolhuijsen@lad.nl
mr. Saskia (S.F.J.M.) Otters
Jurist
T
088 - 134 41 12
E
s.otters@lad.nl
Anne (A.) van der Sluis
Teamleider Secretariaat en Infodesk
mr. Sandra (A.M.) Stalmeier
Jurist
T
088 - 134 41 12
E
s.stalmeier@lad.nl
mr. Adriaan (A.J.) Taselaar
Manager KDC
T
088 - 134 41 12
E
a.taselaar@lad.nl
Ellen (E.) van Zeeland
Infodeskmedewerker
T
088 - 134 41 12
E
e.vanzeeland@lad.nl
Ledenbeheer
Renée (P.A.) van 't Klooster
Ledenbeheer / OR
T
088 - 134 41 00
E
r.vantklooster@lad.nl
Patricia (P.) Kosterman
Ledenbeheer
T
088 - 134 41 00
E
p.kosterman@lad.nl
Daniël (D.) Reinsma
ICT en Teamleider ledenbeheer
T
088 - 134 41 00
E
d.reinsma@lad.nl