Agenda

9374a701-5f77-4922-a72c-d9fef990d52e
5 september
Training 'U én uw VMSD in positie', 5 en 14 september
7 september
Bestuur LAD
12 oktober
Bestuur LAD
27 oktober
AIOS Upgrade
2 november
Ledenraad LAD

 Medewerkers

Bij de LAD werken ongeveer 30 medewerkers om de belangen van de leden te behartigen. Ons team bestaat uit onderhandelaars, juristen en ondersteunend personeel.
31766477-9fe3-476d-97d1-9886e83b5132
Directie en Staf
drs. Caroline (C.) van den Brekel
Directeur
drs. Theo (T.) Haasdijk
Beleidsadviseur
T
030 - 670 27 27
E
t.haasdijk@lad.nl
Hylke (H.) Warners
Beleidsadviseur
Therèse (T.) van 't Westende MSc
Directiesecretaris
T
030 - 670 27 27
E
t.vantwestende@lad.nl
Collectieve Belangen
drs. Robert (R.) Barendse
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
mr. Lilian (L.) de Groot
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
030 - 670 27 27
E
l.degroot@lad.nl
mr. José (J.H.M.) Klerks
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
030 - 670 27 27
E
j.klerks@lad.nl
Rob (R.) Koster
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
030 - 670 27 27
E
r.koster@lad.nl
mr. Joyce (J.C.M.) Kuijpers
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
030 - 670 27 27
E
j.kuijpers@lad.nl
mr. Maaike (M.S.) Langerak
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
030 - 670 27 27
E
m.langerak@lad.nl
Jan Willem (J.W.) Le Febre
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
030 - 670 27 27
E
j.lefebre@lad.nl
mr. Brigitte (B.) Sprokholt
Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
T
030 - 670 27 27
E
b.sprokholt@lad.nl
Chris (C.W.) van der Vliet
Hoofd collectieve belangenbehartiging
T
030 - 670 27 27
E
c.vandervliet@lad.nl
Public Relations
Marjolein (M.) Dekker
Senior Communicatieadviseur
T
030 - 670 27 27
E
m.dekker@lad.nl
Corrie (C.) Kooijman
Communicatiemedewerker/redacteur
T
030 - 670 27 27
E
c.kooijman@lad.nl
Secretariaat
Samantha (S.T.) van Dijkhuizen
Administrateur
Vera (V.L.) de Joode
Secretaresse FBZ
T
030 - 670 27 27
E
v.dejoode@lad.nl
Renée (P.A.) van 't Klooster
Secretariaatsmedewerkster / OR
T
030 - 670 27 27
E
r.vantklooster@lad.nl
Nelleke (P.J.) Starink
Directie- en bestuurssecretaresse
T
030 - 670 27 27
E
n.dewit@lad.nl
Yvonne (Y.) Stufano
Secretaresse FBZ
T
030 - 670 27 27
E
y.stufano@lad.nl
KDC
drs. Maartje (M.) van Asch
Infodeskmedewerker
T
030 - 670 27 02
E
m.vanasch@lad.nl
mr. Alexander (A.F.) Crijns
Jurist
T
030 - 670 27 02
E
a.crijns@lad.nl
mr. Karlijn (C.E.) Derksen
Jurist
T
030 - 670 27 02
E
k.derksen@lad.nl
Veronika (V.) van Eijk
Infodeskmedewerker
T
030 - 670 27 02
E
v.vaneijk@lad.nl
mr. Anne Marie (A.M.L.) Hopmans
Jurist
T
030 - 670 27 02
E
a.hopmans@lad.nl
mr. Daphne (D.) Huskens
Jurist
T
030 - 670 27 02
E
d.huskens@lad.nl
mr. Dino (D.) Jongsma
Jurist
T
030 - 670 27 02
E
d.jongsma@lad.nl
mr. Alexander (A.B.) van Kinschot
Jurist
mr. Ingrid (I.M.) van Kinschot-Kleinschmidt
Jurist
T
030 - 670 27 02
E
i.vankinschot@lad.nl
Hanneke (J.G.V.) de Kruijff
Juridisch medewerker
T
030 - 670 27 02
E
h.dekruijff@lad.nl
Marian (H.G.) Leijnse
Infodeskmedewerker
T
030 - 670 27 02
E
m.leijnse@lad.nl
Larisa (L.C.P.) Looman
Infodeskmedewerker
T
030 - 670 27 02
E
l.looman@lad.nl
mr. Annemarie (A.) Ludwig
Jurist
mr. Fatima (F.) Madani
Jurist
T
030 - 670 27 02
E
f.madani@lad.nl
mr. Ben (B.L.G.) Moolhuijsen
Jurist
mr. Saskia (S.F.J.M.) Otters
Jurist
T
030 - 670 27 02
E
s.otters@lad.nl
mr. Sandra (A.M.) Stalmeier
Jurist
T
030 - 670 27 02
E
s.stalmeier@lad.nl
mr. Adriaan (A.J.) Taselaar
Manager KDC
T
030 - 670 27 02
E
a.taselaar@lad.nl
Overig
Hanneke (J.H.M.M.) Verheijde
Ambtelijk secretaris De Jonge Specialist
Ledenbeheer
Patricia (P.) Kosterman
Ledenbeheer
T
030 - 670 27 27
E
p.kosterman@lad.nl
Daniël (D.) Reinsma
Ledenbeheer
T
030 - 670 27 27
E
d.reinsma@lad.nl