skip to Main Content

Medewerkers

Bij de LAD werken ongeveer 40 medewerkers om de belangen van de leden te behartigen. Ons team bestaat uit onderhandelaars, juristen, beleids- en communicatieadviseurs en ondersteunend personeel.

  • Selecteren op afdeling
  • Beleid
  • Communicatie/woordvoering
  • Directie
  • Financiële administratie
  • KDC
  • Ledenbeheer
  • Onderhandelaars arbeidsvoorwaarden
  • Secretariaat

Caroline van den Brekel

Directeur
caroline.vandenbrekel@lad.nl

Theo Haasdijk

Beleidsadviseur
t.haasdijk@lad.nl

Hylke Warners

Beleidsadviseur
h.warners@lad.nl

Hanneke Verheijde

Ambtelijk secretaris DJS
h.verheijde@dejongespecialist.nl

Chris van der Vliet

Manager onderhandelaars
c.vandervliet@lad.nl

Robert Barendse

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
r.barendse@lad.nl

Lilian de Groot

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
l.degroot@lad.nl

José Klerks

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
j.klerks@lad.nl

Rob Koster

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
r.koster@lad.nl

Joyce Kuijpers

Onderhandelaar arbeidsvoorwaaren
j.kuijpers@lad.nl

Maaike Langerak

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
m.langerak@lad.nl

Jan Willem Le Febre

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
j.lefebre@lad.nl

Brigitte Sprokholt

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
b.sprokholt@lad.nl

Adriaan Taselaar

Manager KDC
a.taselaar@lad.nl

Maartje van Asch

Infodeskmedewerker
m.vanasch@lad.nl

Alexander Crijns

Jurist
a.crijns@lad.nl

Karlijn Derksen

Jurist
k.derksen@lad.nl

Anne Marie Hopmans

Jurist
a.hopmans@lad.nl

Harmen Huijgen

Infodeskmedewerker
h.huijgen@lad.nl

Daphne Huskens

Jurist
d.huskens@lad.nl

Dino Jongsma

Jurist
d.jongsma@lad.nl

Ingrid van Kinschot-Kleinschmidt

Jurist
i.vankinschot@lad.nl

Hanneke de Kruijff

Juridisch medewerker
h.dekruijff@lad.nl

Marian Leijnse

Infodeskmedewerker
m.leijnse@lad.nl

Larisa Looman

Infodeskmedewerker
l.looman@lad.nl

Annemarie Ludwig

Jurist
a.ludwig@lad.nl

Fatima Madani

Jurist
f.madani@lad.nl

Ben Moolhuijsen

Jurist
b.moolhijsen@lad.nl

Saskia Otters

Jurist
s.otters@lad.nl

Sandra Stalmeier

Jurist
s.stalmeier@lad.nl

Ellen van Zeeland

Infodeskmedewerker
e.vanzeeland@lad.nl

Marjolein Dekker

Communicatieadviseur
m.dekker@lad.nl

Daniël Reinsma

ICT & Teamleider Ledenbeheer en secretariaat
d.reinsma@lad.nl

Renée van ’t Klooster

Ledenbeheerder/OR
r.vantklooster@lad.nl

Patricia Kosterman

Ledenbeheerder
p.kosterman@lad.nl

Vera de Joode

Secretaresse
v.dejoode@lad.nl

Nelleke Starink

Directie- en bestuurssecretaresse
n.starink@lad.nl

Yvonne Stufano

Secretaresse
y.stufano@lad.nl