skip to Main Content

Medewerkers

Bij de LAD werken ongeveer 40 medewerkers om de belangen van de leden te behartigen. Ons team bestaat uit onderhandelaars, juristen, beleids- en communicatieadviseurs en ondersteunend personeel.

  • Selecteren op afdeling
  • Beleid
  • Communicatie/woordvoering
  • Directie
  • Financiële administratie
  • KDC
  • Ledenbeheer
  • Onderhandelaars arbeidsvoorwaarden
  • Secretariaat

Caroline van den Brekel

Directeur
caroline.vandenbrekel@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Maartje van Asch

Infodeskmedewerker
m.vanasch@lad.nl
Lees meer over Maartje

Robert Barendse

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
r.barendse@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Heleen de Boer

Beleidsadviseur
h.deboer@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Marjolein Dekker

Teamleider Communicatie
m.dekker@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Samantha van Dijkhuizen

Administrateur
s.vandijkhuizen@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Lilian de Groot

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
l.degroot@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Julia Hamel

Communicatieadviseur
j.hamel@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Theo Haasdijk

Beleidsadviseur
t.haasdijk@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Iris Kensenhuis

Infodeskmedewerker
i.kensenhuis@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 112

José Klerks

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
j.klerks@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Renée van ’t Klooster

Ledenbeheerder/OR
r.vantklooster@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Corrie Kooijman

Communicatieadviseur
c.kooijman@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Rob Koster

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
r.koster@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Patricia Kosterman

Ledenbeheerder
p.kosterman@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Hanneke de Kruijff

Juridisch medewerker
h.dekruijff@lad.nl
Lees meer over Hanneke

Joyce Kuijpers

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
j.kuijpers@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Maaike Langerak

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
m.langerak@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Jan Willem Le Febre

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
j.lefebre@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Marian Leijnse

Infodeskmedewerker
m.leijnse@lad.nl
Lees meer over Marian

Larisa Looman

Secretaresse
l.looman@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Miranda Meurs

Secretaresse
m.meurs@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Dieneke van Os

Secretaris De Geneeskundestudent
dieneke.vanos@degeneeskundestudent.nl
Tel. 088 – 13 44 145

Daniël Reinsma

ICT & Teamleider Ledenbeheer en secretariaat
d.reinsma@lad.nl

Brigitte Sprokholt

Onderhandelaar arbeidsvoorwaarden
b.sprokholt@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Nelleke Starink

Directie- en bestuurssecretaresse
n.starink@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Romy Steenbeek

Projectleider Gezond en veilig werken
r.steenbeek@lad.nl
088 – 13 44 100

Yvonne Stufano

Secretaresse
y.stufano@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Adriaan Taselaar

Manager Kennis- en dienstverleningscentrum
a.taselaar@lad.nl

Hanneke Verheijde

Ambtelijk secretaris DJS
h.verheijde@dejongespecialist.nl
Tel. 088 – 13 44 122

Chris van der Vliet

Manager onderhandelaars
c.vandervliet@lad.nl
Tel. 088 – 13 44 100

Ellen van Zeeland

Infodeskmedewerker
e.vanzeeland@lad.nl
Lees meer over Ellen