Op dinsdag 15 oktober vond de tweede onderhandelingsronde plaats tussen de werknemersorganisaties LAD/FBZ, FNV, CNV, NU’91 en de werkgeversorganisaties ZorgthuisNL en ActiZ, over de Cao VVT. In een constructieve setting hebben de partijen de gelegenheid gehad om de verschillende onderwerpen nader te verkennen.

Tijdens deze bijeenkomst lag de focus op het proces en de samenwerking. Er is ruimte geboden voor het delen van standpunten en het verkennen van mogelijkheden, wat de basis legt voor verdere discussies.

De onderhandelingen worden op 24 oktober vervolgd, waarbij de partijen de cao-onderwerpen inhoudelijk verder zullen verkennen. We kijken uit naar een voortzetting van deze constructieve dialoog en hopen op verdere stappen richting een gezamenlijke overeenkomst.

Blijf ons volgen voor meer updates over het onderhandelingsproces!

Over de LAD

Artsen en andere zorgprofessionals in staat stellen om hun werk goed, veilig en met plezier te kunnen doen, zodat ze de best mogelijke zorg kunnen bieden: dat is waar de Landelijke vereniging van Artsen in Dienstverband (LAD) voor gaat. We komen op voor jouw werknemersbelangen en ondersteunen je als je in je loopbaan ergens tegen aanloopt. De LAD is er voor jou!

Contact

Mercatorlaan 1200
3528 BL Utrecht
088 – 13 44 100
bureau@lad.nl

Persvragen

Volg ons

Voor het allerlaatste nieuws volg onze social media kanalen

Copyright ©2025   |   Agenda   |   Cookiebeleid   |   Privacy Statement

Over de LAD

Artsen en andere zorgprofessionals in staat stellen hun werk goed, veilig en met plezier te kunnen doen, zodat ze de best mogelijke zorg kunnen bieden: dat is waar de Landelijke vereniging van Artsen in Dienstverband (LAD) voor gaat. We komen op voor jouw werknemersbelangen en ondersteunen je als je in je loopbaan ergens tegen aanloopt. De LAD is er voor jou!

Contact

Mercatorlaan 1200
3528 BL Utrecht

Tel: 088 – 13 44 100
E-mail: bureau@lad.nl

Persvragen

Volg ons

Voor het laatste nieuws volg onze social media kanalen!

Realisatie: Aandagt Reclame & Marketing
Copyright © 2025

Dit zal sluiten in 0 seconden