Op initiatief van Regeringscommissaris Mariëtte Hamer wordt op 5 juni voor het eerst een zorgbreed congres georganiseerd over de aanpak van seksueel grensoverschrijdend gedrag. De organisatie vindt het waardevol als ook de LAD-achterban stevig vertegenwoordigd is op 5 juni. “Hoe groter en diverser de groep, hoe groter en krachtiger de beweging die we met elkaar in gang kunnen zetten.”
In de zorgsector zijn afgelopen jaren al diverse initiatieven ontstaan om seksueel grensoverschrijdend gedrag tegen te gaan en te voorkomen. Al die voorwaartse energie en daadkracht heeft zich nu vertaald naar een congres.
Op 5 juni:
- worden opgedane inzichten met elkaar gedeeld;
- krijgen succesvolle interventies uit verschillende zorgdomeinen een podium;
- en wordt aan de slag gegaan met een gerichte aanpak per zorgdomein.
Dit alles met de Handreiking Cultuurverandering op de werkvloer als basis.
Wil je erbij zijn?
Meld je dan via de congreswebsite alvast aan voor de mailinglijst en ontvang op korte termijn meer informatie over het programma.
